Возврат:

Шановні клієнти, ми приймаємо запчастини в короткі терміни та повернем своєчасно оплату на умовах, описаних нижче. Будь-який возврат деталі підлягає погодженню з менеджером!

Возврат за ініціативою клієнта (якщо не пов’язано з помилкою в роботі менеджера) сплачується клієнтом (транспортні витрати, оплата інших послуг перевізника).

Товар повинен бути повернен на протязі 14 днів з моменту замовлення (не отримання в компанії перевізника).

Грошові кошти підлягають поверненню на протязі 5 робочих днів після надходження товара на наше відділення компанії перевізника.

Возврату не підлягають
  1. Всі деталі електро – групи: свічки запалювання, всі типи датчиків, паливні насоси, форсунки (інжектори), катушки запалювання, провід свічки запалювання, перемикачі, кнопки, блоки керування (двигуном, трансміссією, сигналізацією, без ключового доступу, Air bag, кондиціонеру, парктроніка), блоки запобіжників, блоки комфорту (BCM), брелоки без ключового доступу, ключ – карти, кнопки старт – стоп, усі типи датчиків, антени, магнітоли, ТВ тюнери, проводка, електродвигуни, електровентілятори, моторчики омивача та отоплювача салону, стартери, генератори и т. і.
  2. Запчастини в яких присутні електричні вузли (модулі та клапани EGR, паливні насоси в сборі, ручки дверей з без ключовим доступом и т.і.);
  3. Масла та інші техничні рідини;
  4. Запчастини, які були в використанні (з слідами встановлення);
  5. Запчастини в пошкодженій (забрудненій), та в не оригінальній упаковці, або в не повній комплектації. Відсутність наліпок, лейблов, артикулів. Під час повернення – упакуйте коробку додатково, щоб транспортна компанія не клеїла стикер з адресою на оригінальний артикул и т.і.
  6. Претензії, пов’язані з порушенням або пошкодженням упаковки, комплектацією, втратою товарного виду, приймаються тільки при огляді товару у відділені транспортної компанії під час отримання.
  7. Запчастини, пошкоджені перевізником. Оглядайте товар під час отримання у відділенні транспортної компанії. Запчастини, пошкоджені перевізником обміну та поверненню, не підлягають.

Недотримання вишевказаних умов спричиняє відмову в поверненні або в рекламації.

 

Гарантія:

Усі випадки звернення з причиною несвоєчасного зносу або якості запчастин, будут прийняті та вивчені в короткій термін нашими спеціалистами. На усі запчастини (зокрема електрообладнання) гарантія росповсюджується тільки на встановлення, на пробіг гарантії немає, так як немає можливості оцінити безліч факторів, які впливають на правильність встановлння, знос суміжних та супутніх деталей, працюючих в парі і т.і., методів ремонту, використання необхідного обладнання та інструменту під час заміни, кваліфікації спеціалістів по ремонту і т.і.

Якщо під час встановлення виявлен заводський дефект, тоді запчастина приймається на возврат по акту рекламації від СТО. Возврат коштів, після огляду нашими спеціалістами.

Гарантія не расповсюджується
 1. На самостійно встановлені запчастинти.
 2. Запчастини, встановлені на СТО які офіційно не зареєстровані та не сертифіковані, як авторемонтне підприємство.