ПРО НАС

Наша компанія на ринку автозапчастин України існує з 2013 року в області оптових продажів. В 2016 році було створено інтернет-магазин www.17х19.com для задоволення спросу наших роздрібних покупців. Ми пропонуємо тільки оригинальні запчастини, а також перевірені аналоги оригінальної якості. Наш склад налічує більш ніж 3 000 найменувань та 35 000 штук запчастин в наявності на весь модельный ряд BYD F0, F3, F3R, G3, G3R, newF3/L3, F6, G6, S6, M6, FLYER, e6, а також інші марки і моделі автомобілів. В 2019 році було відкрито сервісний центр по ремонту і ослуговуванню легкових автомобілів та позашляховиків який має все необхідне обладнання та інструмент.

 

 

Наши постачальники — офіційні виробники та дистриб’ютори оригінальних запчастин. Запчастини мають намного більший ресурс та строк експлуатації, ніж більш дешеві аналоги та, так звані «ліцензії». Встановлюючи оригінальні запчастини, можливо уникнути повторних ремонтів та замін, а також заощадити час, затрачений на відвідування сервісних центрів.

Також всі запчастини проходять так звані довготривалі тести на автомобілях які експлуатуються в нашому автопарку.

Наші спеціалисти завжди раді допомогти з підбором запчастин саме на Вашу модель та комплектацію автомобілю, та зроблять відправку заказу в кратчайший термін. Запчастини, які відсутні на нашому складі, ми привозимо під замовлення. Доставка можлива як морем, так і літаком. Строки та вартість заказних запчастин оговорюються індивідуально.

Наша адреса: м. Вишневе, вул. Ломоносова, 42